Wesołych Świąt!!!

30 Marzec 2013

Wszystkiego najleszego!!!  Wiem, że pogoda nie nastraja optymistycznie i raczej  przypomina święta... Bożego Narodzenia, ale... odrobina słodyczy w postaci pysznych czekoladowych mazurków  z malinami powinna poprawić nastrój nawet największym malkontentom :-) a już jutro kolejne " Moje 5 minut", w którym pokażę Wam, jak powstawały mazurki...

Święta Wielkanocne i " Moje 5 minut"

29 Marzec 2013

Tym razem odcinek świąteczny, a razem z nim KONKURS, w którym można wygrać super książkę. Wystarczy polubić oraz udostępnić na FB post z filmem i... czekać na ogłoszenie wyników :-) Wyniki już 2 kwietnia!!!

 

Nowy odcinek " Moje 5 minut"

26 Marzec 2013

Są pyszne, chrupiące, ZDROWE,  bo zawierają pestki, płatki owsiane oraz rozmaite nasiona i, co najważniejsze, możecie jeść je zupełnie bezkarnie w dużych ilościach :-)
Przed Wami słone parmezanowe ciasteczka!

 

Hotel Przyjazny Rodzinie 2013

21 Marzec 2013

To kolejny sezon akcji Hotel Przyjazny Rodzinie. Tym razem z dziewczynkami odwiedziłam hotel "Kocierz" koło Andrychowa. Korzystając z ostatnich dni zimy ( chociaż zaczynam mieć wątpliwości , czy były ostatnie :-) wyskoczyłyśmy pojeździć na nartach oraz zwiedzać malowniczą okolicę.

Jak to zwykle w podróży z dziećmi, nie obyło się bez zadawania tysiąca pytań o podobnej treści : "Kiedy dojedziemy?", " Daleko jeszcze?", " A możemy sie chociaż na chwilę zatrzymać?".

Albo najlepsze : " Czy następnym razem możemy polecieć gdzieś samolotem, bo starsznie nam się nudzi?" Myślałam, że je uduszę:-)))))) Na miejscu całe szczęście nie były już tak marudne, a "ciocię " Ewelinę od animacji pokochały od pierwszego wejrzenia :))))) Ja...zakochałam się w wypiekanym na miejscu serniku. A myśłałam, że moja babcia robi najlepszy...

"Moje 5 minut" odc. 5

12 Marzec 2013

Myślałam, że zima odpuściła na dobre... a ona postanowiła uderzyć ponownie ze zdwojoną siłą. Szare niebo za oknem nie nastraja optymistycznie, ale gdy w kuchni roznosi się zapach aromatycznego curry, od razu robi się przyjemniej... Dlatego dzisiaj pokażę Wam, jak przygotować pachnący egzotycznymi wakacjami ryż basmati z bobem i słodką kukurydzą.

"Zwierzątka Pana Ezopa"

06 Marzec 2013

W ostatnią niedzielę byłam z dziećmi na rewelacyjnym przedstawieniu w Teatrze Kamienica. Na " Zwierzątkach Pana Ezopa", które miały elementy teatru cieni, jak zaczarowana siedziała nawet 3-letnia Jadźka.

Robimy pizzę!!!

05 Marzec 2013

Ja: " Dziewczynki, macie ochotę na pizzę?"
Karola i Jadźka: " Taaaaaak!!!!!"
Ja: " To tutaj macie, drożdże, mąkę, pomidory, oliwę oraz ser :)"

Móje przepisy na wiosenny detox w InStyle :)

04 Marzec 2013

WIOSNA, SŁOŃCE!!! Czas na detox :) W najnowszym numerze InStyle znajdziecie kilka prostych przepisów mojego autorstwa, które pomogą w wiosennym oczyszczaniu. Koktajl, granola, sałatka i zupa, do tego trochę ruchu ( wiem, z tym jest najgorzej:) i jesteśmy jak nowi :)