Weekend za miastem

30 Wrzesień 2012

Wycieczka na „Farmę iluzji” była spontaniczną decyzją. Chciałam zabrać dziewczynki w jakieś fajne miejsce, a przy okazji nie spędzić w samochodzie połowy dnia. Gdy po sprawdzeniu na mapie okazało się, że na miejsce mogę dojechać jedną z moich ulubionych tras w Polsce, czyli 801, która prowadzi między innymi do Puław, już nikt więcej nie musiał mnie do tego wyjazdu przekonywać.

Na miejscu super wrażenie robił krzywy dom, w którym... zaczęło nam się kręcić w głowach, ale cała reszta była, przynajmniej dla mnie, lekkim rozczarowaniem. Dzięki wyjątkowo ładnej pogodzie ten dzień i tak dla dzieciaków chyba był udany. Na koniec pojechałyśmy nad Wisłę, wyciągnęłyśmy z bagażnika wiklinowy koszyk, koce i...patrząc na zachodzące słońce zrobiłyśmy sobie prawdziwy piknik :)

Zboże na talerzu zdrowia

27 Wrzesień 2012

Ruszyła kampania społeczna "Zboże na talerzu zdrowia". Podczas pierwszej konferencji, która odbyła się w Warszawie w Villi Foksal, Agata Młynarska razem z zaproszonymi ekspertami opowiadała o korzyściach zdrowotnych wynikających z wprowadzenia do swojej diety dużej ilości zróżnicowanych produktów zbożowych. Ja zajęłam się częścią praktyczną i dla wszystkich gości konferencji razem z szefem kuchni  restauracji, przygotowałam makaron z sosem pomidorowym oraz sycącą sałatkę z kaszą jęczmienną.
Więcej informacji o kampanii na www.zbozenatalerzuzdrowia.pl

Skin Philosophy

25 Wrzesień 2012

Na warsztaty do Ewy Sroki, założycielki Skin Philosophy, trafiłam przez zupełny przypadek i prawdę mówiąc byłam pewna, że na takim spotkaniu potwornie się wynudzę. Po trzech godzinach warsztatów wyszłam z włąsnoręcznie zrobionym kremem, tonikiem do twarzy i przekonaniem, że spotkałam wyjątkową osobę, która w bardzo dowcipny sposób jest w stanie przekonać do siebie i do tego co robi nawet największych sceptyków.

Małe zoo

20 Wrzesień 2012

Na zdjęciach dzieci zawsze wyglądają uroczo. W realu różnie to z nimi bywa...:)

Dinner in the sky

16 Wrzesień 2012

A gdyby tak zaszaleć i dziś wieczorem zjeść kolację...  w powietrzu,  50 m nad ziemią? Na początek prosta przystawka, potem pyszna zupa-krem z marchewki i buraków, risotto z grzybami , a na koniec deser. Do tego kieliszek białego wina, piękna panorama Warszawy i... dosłownie jesteś w niebie:)

Szczęściara ;)

14 Wrzesień 2012

Kiedy ostatnio znalazłam 4-listną kończynkę? Nie pamiętam... Ale ta, mimo że jest odrobinę nadgryziona przez jakiegoś małego szkodnika, który najprawdopodobniej również szukał szczęścia, leży bezpiecznie schowana w moim czerwonym notesie...

Jadźka!!!

13 Wrzesień 2012

Jagoda vel Jadzia ma dokładnie 2 lata i 4 miesiące.Potrafi ułożyć puzzle składające się z 4 elementów, pięknie uśmiecha się pozując do zdjęć w koszulce z rysunkiem swojej starszej siostry Karoliny, a na hasło     " Kotku, mamusia chce Ci obciąć włosy" reaguje entuzjastycznym      " Taaaak , na pazia!!!!".

I żyli długo i szczęśliwie...

03 Wrzesień 2012

Na każdym ślubie się wzruszam i bardzo mocno trzymam kciuki ze te dwie osoby, które przyrzekają sobie miłość do końca życia...