Przemytnicy marchewki groszku i soczewicy

30 Listopad 2011

„Przemytnicy marchewki, groszku i soczewicy”

rok wydania 2009

To książka dla całej rodziny. W czterech działach znajduje się ponad 100 przepisów.

W dziale dziecięcym pokazujemy, jak „przemycić” maluchom w posiłkach różne zdrowe składniki.

Dział codzienny to proste, szybkie i smaczne potrawy, które wyczarujecie bez trudu w swojej kuchni każdego dnia.

Nie wiecie, co przygotować na wykwintną kolację we dwoje lub dla kilkunastu, niezapowiedzianych gości? W dziale imprezowym znajdziecie wiele pomysłów na smakowite przyjęcie.

Jeżeli zastanawiacie się, czy słodycze mogą być zdrowe, to jabłecznik z migdałami, ciasteczka sezamowe lub bakaliowe rozwieją Wasze wszelkie wątpliwości. W dziale z deserami umieściliśmy przepisy, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych łasuchów.

 

„ (...) Dzieci należące do kategorii tzw. Niejadków często absorbują uwagę mamy, taty, dziadków i opiekunek. Te dzieci zachęci do jedzenia uśmiechnięta buzia Karoliny, zachwalającej kolejne potrawy przygotowane przez jej rodziców. Karolinka jest bowiem najważniejszym ekspertem i sędzią, który z całą szczerością dziecka eliminuje nieudane kompozycje smakowe. Ładna szata graficzna, wysoka jakość zdjęć oraz łatwo dostępne składniki do przygotowania potraw są mocną stroną tej publikacji.”

Witold Klemarczyk – lekarz pediatra gastroenterolog

 

„Z perspektywy wegetarianki, śpiewaczki, a co za tym idzie wiecznie głodnej, dbającej o zdrowie i ciekawej nowości kulinarnych osoby stwierdzam, że przepisy zawarte w tej konspiracyjnej pozycji są szalenie kuszące i na pewno z nich skorzystam karmiąc siebie i najbliższych. Sama nie przepadam za niektórymi zdrowymi warzywami i będę teraz stosowała na sobie przemytnictwo.”

Natu- Natalia Przybysz - wokalistka